Folie kiszonkarskie

folia do sianokiszonki

Prowadzisz profesjonalne rolnictwo i ogrodnictwo, szukasz artykułów najwyższej jakości, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zadbać o swoje uprawy? Mamy więc propozycję, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy bowiem wysokiej jakości folie kiszonkarskie oraz pryzmowe w przystępnych cenach. Są to produkty o szerokim zastosowaniu — wykorzystywane są w ogrodnictwie oraz rolnictwie. Oferowane przez nas folie cechuje bardzo duża wytrzymałość i odporność na rozdarcie. Przekonaj się sam, dlaczego warto postawić na nasz asortyment!

Zastosowanie folii pryzmowych i kiszonkarskich

Folie rolnicze wykorzystywane są w celu zakiszania roślin zielonych — zarówno świeżych, jak i przewiędniętych. Stosuje się je do okrycia pryzm, kopców z roślinami pastewnymi, a także do wykładania silosów. Folie kiszonkarskie pozwalają na zmniejszenie szkód w uprawach spowodowanych przez deszcz bądź wiatr. Zastosowanie profesjonalnej folii to gwarancja skutecznego zabezpieczenia kiszonek. Folie stanowią również barierę dla promieni słonecznych. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami!

Najwyższej jakości folie ogrodnicze

W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe czarno-białe folie pryzmowe oraz kiszonkarskie trzywarstwowe atestowane. Stanowią one skuteczną ochronę roślin przed silnym nasłonecznieniem, wilgocią oraz szkodliwym działaniem innych czynników atmosferycznych. Zapewniamy wysoką jakość, atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do współpracy!