Dzianiny cieniujące

hurtownia agrowłókniny
Dzianiny cieniujące to doskonałe rozwiązanie zarówno w profesjonalnym, jak i hobbystycznym ogrodnictwie czy uprawie roślin. Wykonane z wysokiej jakości folii PP odpornej na działanie promieni UV skutecznie chronią sadzonki przed negatywnym działaniem nadmiernej ekspozycji na słońce. To praktyczne narzędzie zyskało popularność w rolnictwie, sadownictwie, szkółkach leśnych, a nawet wśród firm zajmujących się zakładaniem ogrodów. Z dzianin cieniujących korzystają zarówno profesjonaliści, jak i osoby prywatne czerpiące przyjemność z uprawy ziemi.

Dzianiny cieniujące o szerokim zakresie użytkowania

Dzięki swojej wytrzymałości i gwarancji wieloletniego użytkowania, dzianiny z folii cieniujących chętnie stosowane są jako ochrona roślin przed mrozem, a także przy zabezpieczaniu kortów tenisowych czy innych obiektów rekreacyjnych. Dodatkowo chętnie sięgają po nie właściciele posesji znajdujących się przy uczęszczanych drogach lub sąsiadujących z nieprzyjemnymi sąsiadami. Łatwy montaż na ogrodzeniu sprawia, że to, co dzieje się wewnątrz podwórza jest niewidoczne dla oczu przechodniów, a jednocześnie całość jest niezwykle estetyczna.

Jeśli szukasz dystrybutora najlepszych dzianin cieniujących — skontaktuj się z nami! Prowadzimy sprzedaż nie tylko hurtową, ale również detaliczną. Zapraszamy serdecznie do składania zamówień!